Notice: Undefined offset: 1 in /home/siteinja/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-custom-heading.php on line 133

Notice: Undefined offset: 2 in /home/siteinja/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-custom-heading.php on line 134

روند انجام کار
تکنولوژی و خلاقیت، برای ایجاد طرحی خاص

قدم اول

درک متقابل

1

پس از پر کردن فرم تماس که در پایین همین صفحه وجود دارد و یا ارتباط با شماره های شرکت سایتینجا، با شما تماس می گیریم. مکالمه تلفنی اولیه ما ۱۵ الی ۳۰ دقیقه طول می کشد. ما مجموعه از سئوالات را جهت اطلاع از هدف شما از طراحی وب سایت، امکانات کاربردی موردنیازتان، جدول زمانی شما و دیگر ملاحظات مهم که بر پروژه تاثیر خواهد داشت از شما می پرسیم.

2

طی ۲ الی ۳ روز کاری، ما پروپوزال پروژه شما را از طریق ایمیل ارسال خواهیم کرد که شامل لیست دقیق خدمات و امکانات مورد نیاز برای موفقیت وب سایت شما و همچنین جدول زمانی و تخمین هزینه می باشد.
اگر امکانات، زمان و بودجه پروپوزال برای شما مناسب بود، میتوانیم برای ارائه دموی رایگان اقدام نماییم. در این مرحله قراردادی امضا نشده و مبلغی هم دریافت نمی گردد.

3

سپس ما پرسشنامه مهمی را برای شما ارسال خواهیم کرد تا از نقطه نظرات شما درباره طراحی جدید وبسایت تان درک مناسب تری پیدا کنیم. پرسشنامه شامل لینک وبسایتهایی که شما ظاهر و احساس آنها را دوست دارید، فونت ها، رنگ ها و دیگر عناصر بصری مورد نظر شما خواهد بود.

4

همچنین محتوای پرسشنامه وبسایت را در مکالمه تلفنی، کنکاش و بررسی می کنیم.

5

طبق اطلاعات پرسشنامه، ما یک دموی Live از وبسایت جدید شما طی ۵ روز کاری ارائه خواهیم کرد. دمو تنها یک پیشنویس اولیه است تا شما توانایی طراحی خلاقانه ما را مشاهده و ارزیابی کنید. پس از عقد قرارداد، تغییرات و اصلاحات را تا جایی ادامه می دهیم که رضایت کامل شما فراهم شود.

6

سپس ما پرسشنامه مهمی را برای شما ارسال خواهیم کرد تا از نقطه نظرات شما درباره طراحی جدید وبسایت تان درک مناسب تری پیدا کنیم. پرسشنامه شامل لینک وبسایتهایی که شما ظاهر و احساس آنها را دوست دارید، فونت ها، رنگ ها و دیگر عناصر بصری مورد نظر شما خواهد بود.

step11

قدم دوم

محتوای سایت

trail
1

قبل از شروع به طراحی، ما به همراه شما بر روی ساختار کلی محتوای وبسایت کار خواهیم کرد. در ابتدا ما شناسایی میکنیم چه گروه از افرادی بازدیدکنندگان عمده وبسایت شما هستند و اطمینان حاصل می کنیم همه محتوا به طور مستقیم برای تمام بازدیدکنندگان در دسترس می باشند.

2

در واقع فراهم کردن محتوای متنی، بر عهده مشتری است. اگر در این باره به کمک نیاز داشته باشید، ما می توانیم شما را به برخی نویسنده های مورد اعتماد ارجاع دهیم.

3

اگر شما تصاویر خوب و با کیفیت دارید، خوشحال می شویم از آنها استفاده کنیم. اما اگر شما نیاز به عکاسی از محصولات و محیط کاری خود داشتید و یا به دنبال تصاویر مناسب و با کیفیت بودید میتوانید این کار را به ما بسپارید.

قدم سوم

طراحی سایت

1

سپس ما طراحی دموی تمامی صفحات داخلی سایت را آغاز می کنیم. دموی صفحات، همه با هم و یک جا طراحی می شوند و برای ارزیابی و تجدید نظر توسط شما، به مشورت گذاشته می شوند. پس از اعمال نظرات شما، روند طراحی تکمیل شده است و ما آماده شروع برنامه نویسی وب سایت خواهیم شد.

2

اولین قدم برای طراحی یک وبسایت جدید، تمرکز بر طراحی صفحه اصلی آن است. دموی رایگان ارائه شده نمونه ای از همین صفحه است. وقتی که ما کار را با هم شروع کنیم فرصت های بیشتری برای کار روی این صفحه داریم تا دقیقا به طرحی که مدنظر شما است برسیم. وقتی طراحی صفحه اصلی به نتیجه نهایی رسید، ما کار را با طراحی صفحات داخلی ادامه خواهیم داد.

design

قدم آخر

برنامه نویسی

linda-1
1

در این مرحله برنامه نویسی و طراحی پنل مدیریت وب سایت شما شروع می شود. این سایت طوری برنامه نویسی می شود که به طور کامل برای موبایل و تبلت ریسپانسیو باشد و در آخرین ورژن تمامی مرورگرها به درستی نشان داده شود.

2

وقتی وبسایت توسعه پیدا کرد ما تمام محتوا و عکس های وبسایت را که توسط شما آماده شده است، بارگذاری می کنیم.

3

در این قسمت پس از انجام سئو فنی سایت، ما کلمات پر جستجوی بیزینس شما را در گوگل پیدا می کنیم و همراه با مشاوره مهمی در ضیمنه سئو به شما ارائه می دهیم.

4

ما وبسایت شما را در تمام دستگاه ها و مرورگرهای مهم تست می کنیم تا مطمئن شویم که همه چیز درست کار می کند و دقیقا شبیه همان چیزی است که ما طراحی کرده ایم.

5

ما برای شما ویدئوی آموزشی مدیریت وب سایت را همراه با جزئیات کامل تهیه می کنیم تا بدون هیچ دانشی در ضمینه وب سایت، بتوانید تمامی قسمت های آن را ویرایش یا آپدیت کنید. همچنین مشاورین ما به صورت تلفنی و حضوری نیز در خدمت شما خواهند بود.

6

پس از انجام تمامی مراحل فوق و پس از تایید نهایی توسط شما، سایت آماده راه اندازی است. این روند بطور معمول ۲۴ ساعت طول می کشد. پس از راه اندازی، کارت پشتیبانی رایگان وب سایت شما به مدت ۲ سال تقدیم حضورتان می گردد.