Notice: Undefined offset: 1 in /home/siteinja/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-custom-heading.php on line 133

Notice: Undefined offset: 2 in /home/siteinja/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-custom-heading.php on line 134

استراتژی های خلاقانه مساوی با
مشتری های بیشتر است

سئو چیست؟
بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (SEO).

آیا سئو علم تنظیم کدها و یا ساختار محتوا وبسایت بر اساس کلیدواژه ها برای نتیجه گیری در موتورهای جستجو است؟ هدف نهایی در هر اقدام مارکتینگ ایجاد بازگشت سرمایه است، و سئو به سبب جذب مردم از طریق موتورهای جستجو، ظرفیت بازگشت خیلی بالایی دارد.

مزایای سئو

 

سئو یکی از موثرترین و مهم ترین استراتژی های مارکتینگ آنلاین است. رتبه بندی بالاتر در موتور های جستجو مختلف برای شما، هدف SEO است. مزایای سئو بیشمارند اما ما به چند مورد بسنده می کنیم:

 

  • ترافیک بیشتر وبسایت شما از طریق جستجوهای مربوط
  • برند سازی، با توجه به اینکه بازدید بالاتر با اعتبار بیشتر ارتباط دارد
  • و مهم ترین اثر سئو آنکه کسانی که از طریق موتور های جستجو بازدید می کنند، به آنچه ارائه می دهید علاقه زیادی دارند، پس SEO اثر بالایی در فروش شما دارد.
m1
m2
هدف گیری کلیدواژه ها 
 
 

 

اینجاست که ما درباره مجموعه کلید واژه هایی که به خوبی برای وب سایت شما بازدید آفرین است و در نتایج جستجو تاثیر بالایی دارند، تحقیق خواهیم کرد. ما معمولا به مشتریان پیشنهاد می کنیم که از استراتژی کلید واژه طولانی استفاده کنند، زیرا که کلیدواژه های کوتاهتر معمولا رقابتی تر هستند و مستلزم منابع قابل توجهی خواهند بود. کلیدواژه های طولانی اغلب استراتژی مناسبی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند.

راهنمای لینک سازی
 

 

لینک سازی یا همان Link Building یک فاکتور ضروری سئو است. اگر از اینترنت استفاده کرده اید حتما روی یک لینک که شما را به یک وبسایت دیگر متصل می کند کلیک کرده اید. این لینک ها در وبسایت های مختلف به سایت شما، مثل اعتباری بزرگ برایتان هستند. پس شما اعتبار بیشتری نیاز دارید تا وب سایت خود را نزد موتورهای جستجو محبوب کنید. به عبارت دیگر اگر وب سایت های زیادی به شما لینک بدهند موتورهای جستجو با خود میگویند که این وبسایت مهم است که این همه وب سایت به آن لینک داده اند پس شما را در جستجو بالا می برند. مثل هر رقابت دیگر، حمایت کنندگان شما هم اهمیت دارند! داشتن بک لینک از وب سایت های هرزنامه (spam web sites) و وبسایت هایی که با فعالیت شما مرتبط نیستند می تواند اثر خنثی یا منفی داشته باشند. برای مثال، یکه وبسایت دندانپزشکی که از یک پیمانکار آسفالت بک لینک می گیرد، به اندازه یک وبسایت دندانپزشکی که از یک وب سایت مرجع پزشکی بک لینک گرفته اعتبار نخواهد داشت.

m3
ما چگونه انجامش می دهیم؟

ما درباره کسب و کار و محصولات/خدمات ارائه شده توسط شما تحقیق وسیعی خواهیم کرد. سپس کلمات پر جستجو بیزینس شما را کشف می کنیم و پس از آن بر روی بهینه سازی صفحات مختلف سایت شما (On Page Seo) کار خواهیم کرد، محتوایی که بازدید کنندگان شما به آن ارزش می دهند تولید خواهیم کرد و به آن ساختار UX می دهیم (Conten Structure) و شروع به ایجاد ارتباط با وبسایت های دیگر برای شناساندن وبسایت شما می کنیم!

هر استراتژی سئو بر مبنای مشتری های مختلف، متفاوت است اما به طور کلی خلاصه کاری که در سئو انجام می شود، استفاده از کلیدواژه و لینک سازی است.

seo_bg1

با خیال راحت صفحه اول گوگل باشید
سئو سایت خود را در گوگل به ما بسپارید

seo4
bg-cloud
seo10
01 تماس با مشاور
09212793048
seo11
02 بررسی سایت
ارزیابی وب سایت شما
seo12
03 اعلام نتیجه
اعلام قیمت به شما

سئو – بهینه سازی سایت – بهینه سازی در گوگل – بهینه سازی