قوانین مربوط به استفاده از خدمات سایت اینجا

1402/6/26 20:51:34

در صورت استفاده از هر یک از سرویس‌های سایت اینجا شما موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر هستید. بنابراین پیشنهاد میشود که موارد زیر را با دقت مطالعه کنید.
همچنین توجه داشته باشید که صفحه قوانین به صورت دوره‌ای و بر اساس شرایط تغییر می‌کند، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یک بار این صفحه را مطالعه بفرمایید.

شرایط استفاده
از درج هرگونه محتوا که بر اساس قوانين جاری جمهوری اسلامی ايران، مشمول عنوان جرم می‌شود پرهيز کنید.
از درج هرگونه محتوا که بر خلاف عفت عمومی و يا هنجارهای متعارف جامعه باشد، و يا به گونه‏‌ای اهانت به مقدسات دینی اديان قانونی ياد شده در قانون اساسی بشود، خودداری کنید.

از درج هر گونه محتوا که به واسطه آن به اشخاص حقيقی يا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ايران توهين شود ممانعت کنید.
مسئولیت حساب کاربری و تمامی فایل‌ها و متونی که در فروشگاه خود استفاده میکنید به عهده سازنده آن حساب کاربری می‌باشد. توجه کنید که رعایت نکردن قوانین موجب بسته شدن فروشگاه و حساب کاربری خواهد شد. درصورت نیاز به اطلاع‌رسانی و هشدار، تیم پشتیبانی سایت اینجا از طریق پست الکترونیک یا شماره تماس وارد شده با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.
مسئولیت درست نبودن اطلاعات کاربری و اطلاعات پرداخت به عهده کاربر می‌باشد و سایت اینجا در قبال اتفاقات ناشی از آن مسئولیتی ندارد.
مسئولیت حقوقی هرگونه محتوایی که در سرویس‌های سایت اینجا استفاده کنید متوجه کاربر می‌شود و سایت سایت اینجا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای فروشگاه‌ها نمی‌پذیرد.

در صورت مغایرت محتوای فروشگاه با قوانین جمهوری اسلامی ایران، سایت اینجا میتواند محتوای مجرمانه و یا در صورت نیاز فروشگاه متخلف را حذف کند.
از قرار دادن لینک خرید سایت‌های دیگر در فروشگاه ساخته شده توسط سایت اینجا خودداری کنید. تمامی روند فروش محصول باید از طریق سرویس سایت اینجا انجام شود. در صورت برخورد با همچین موردی، فروشگاه غیرفعال خواهد شد.

در صورت پخش هر محتوای غیر قانونی ذکر شده یا نشده صاحب سایت مسئولیت آن را دارد و‌سایت اینجا هیچ مسئولیتی را قبول نمیکند

خرید و فروش فروشگاه‌های ساخته شده در سایت اینجا بدون هماهنگی، غیرقانونی است و در صورت مشاهده علاوه بر غیرفعال کردن فروشگاه، این مورد به صورت قانونی پیگیری خواهد شد.

در صورت استفاده از نام‌های غیرمتعارف در نام دامنه فروشگاه، سایت اینجا بدون اطلاع قبلی و در سریع‌ترین زمان ممکن فروشگاه مورد نظر را حذف خواهند نمود.
سایت اینجا می‌تواند به دلایل مختلف در هر زمانی اقدام به دریافت مدارک شناسایی صاحب فروشگاه یا تعهدنامه کتبی نماید.

در صورت استفاده از محتوای تهدیدآمیز یا سوء استفاده شفاهی و کتبی نسبت به هر یک از فروشگاه‌های اینترنتی ساخته شده در سایت اینجا ، کارمندان سایت اینجا و یا خود شرکت، حساب کاربری و فروشگاه شما مسدود می‌شود.

ما این حق را در سایت اینجا برای خود محفوظ می‌داریم که خدمات خود را به رقبای شما نیز ارائه دهیم و هیچ انحصاری در هیچ یک از حوزه‌های کسب و کار وجود ندارد. حتی ممکن است تعدادی از کارمندان سایت اینجا ، مشتریان سایت اینجا نیز محسوب شوند و در حوزه کسب و کار شما فعالیت کرده و رقیب شما باشند، با توجه به قوانین سایت اینجا ، هیچ یک از فروشگاه‌ها، هیچ دسترسی به اطلاعات محرمانه و شخصی کسب و کارها نخواهند داشت.
مسئولیت تمامی فایل‌های آپلود شده روی فروشگاه و خدمات در حال ارائه بر عهده صاحب فروشگاه می‌باشد و سایت اینجا هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
سایت اینجا حق دارد در صورت نیاز، فایل و یا خدمت ارائه شده در هر فروشگاه را بر اساس تشخیص خود، حذف یا غیرفعال نماید.
جهت فعال‌سازی امکان خرید در فروشگاه، باید اطلاعات احراز هویت خود را که شامل کد ملی، تصویر کارت ملی و تاریخ تولد است روی پنل مدیریتی بارگزاری کنید. در غیر این صورت سایت اینجا در قبال غیرفعال سازی روند خرید فروشگاه مسئولیتی ندارد.
در صورت بروز مشکل از سمت فروشگاه و اعلام نارضایتی مشتری، اگر سایت اینجا امکان تماس با صاحب فروشگاه را نداشته باشد، سایت اینجا مسئولیتی در قبال مشکل ایجاد شده نخواهد داشت.

شرایط لغو خدمات
امکان لغو و عودت مبلغ نسخه‌های سایت اینجا تا ۷ روز وجود دارد.
شروع ۷ روز ذکر شده، از زمان ثبت سفارش تا پایان روز هفتم است.
شرط بازگشت وجه در دوره‌ی ۷ روزه، منوط به عدم فعالیت جدی فروشگاه است. منظور از فعالیت جدی فروشگاه، ثبت بیش از ۱۰ سفارش 
و همچنین ایجاد بیش از ۲۰ محصول در فروشگاه است
بعد از گذشت ۷ روز، امکان بازگشت وجه برای هیچ یک از بازه‌های زمانی نسخه‌های سایت اینجا به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

ارتقاء فروشگاه
در صورت تمایل به ارتقاء فروشگاه از یک نسخه به نسخه‌ی بالاتر، ما به التفاوت مبلغ پرداخت شده از مبلغ قابل پرداخت جدید کسر می‌شود.

قوانین بازاریابی

تمامی موارد ارائه شده به مشتری روی سایت موجود میباشد و سایت اینجا هیچ اغراقی در‌این باره ندارد

در صورتیکه بازاریاب به اجبار فروش ایجاد کند مشتری از وی یا شرکت شاکی باشد کد کار هیچ مسئولیتی را نمیپذیرد و مسئولیت هر تصمیمی با بازاریاب میباشد

دریافت پورسانت بازاریاب  ۷ روز بعد از خرید مشتری امکان پذیر است تا در صورت مرجوع کردن مشتری سهم مشتری بازگردانده شود

فورس ماژور
سایت اینجا در زمان پیش‌آمدن موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اعتصاب، تحریم، قطعی اینترنت و ارتباطات داخلی و بین‌المللی، مسوولیتی در قبال انجام نشدن تعهدات خود ندارد.